25 maja 2017

16 mieć lat! / To be 16th years old again!

 Dzisiaj delikatnie i dziewczęco, dziewczęco i delikatnie...
Spodobał mi się embossing na gorąco i nadawanie nowego koloru i struktury tekturkom, a do tego odkryłam cudowne pudry do embossingu z serii Shabby Chick od Stampendous i mam fazę pokrywania nimi wszystkiego, co się da. :-))
Ostatnio bawiłam się różowym, dzisiaj przyszedł czas na kolor kości słoniowej.
Pokryłam nim piękną ramkę Filigranek oraz cyferki Wycinanki.
Kwiaty otrzymałam jakiś czas temu od Lady E..


Ale chcę Wam napisać więcej o papierach, które wykorzystałam. To arkusze z pierwszego zestawu papierów do scrapbookingu pt. "Be With Me" od Laserowego Love.W ramach majowego Hop Blogu otrzymałam niespodziankowe wyróżnienie i mogłam je sobie zamówić. Kolorystyka papierów bardzo mi się spodobała - ostatnio lubię takie lekkie beże czy też kawę z mlekiem (także do picia ;-)) ). Liście pochodzą z paska z kwiatowymi elementami, dołączonego do zestawu. W ramach nagrody otrzymałam także świetne tekturki, ale je zobaczycie wkrótce na innych pracach. :-)
Dziękuję raz jeszcze Laserowe Love i chanya13 za wyróżnienie, a Was zapraszam do oglądania. :-)


***
Today girlish and delicate card. I felt in love with embossing and trying it out gives me a lot of joy. I'm using mostly Stampendous embossing powders at the moment and I have to admit, that they are fantastic!  They are usually a mix of different colurs, so my chipbards aren't monochromatic.


I used also the newest paper collection "Be With Me" from Laserowe Love. I've found there very warm beige and coffee-with-milk papers, which are perfect for delicate projects. They have also paper elements like leaves, flowers, birds and butterflies which you can just cut out and use in your projects.Serdecznie pozdrawiam/ Warm greetings
Aneta

12 komentarzy:

Cenię sobie każde pozostawione tu przez Ciebie słowo i dziękuję za czas poświęcony na zajrzenie!