11 czerwca 2014

A co tam, chwalę się! ...oraz pewne candy.

Pochłonięta przygotowywaniem poprzedniego posta, obmyślaniem mojej inspiracji do trwającego właśnie wyzwania na Beyond Grey Challenges i odkryciem, że te  nowe cudne papierki o nazwie Nie zapomnij mnie z Lemoncraft można ewentualnie zdobyć w candy (tutaj informacje), zupełnie nie zwróciłam uwagi na wyniki wyzwań (kilku) na Digiscrap (jeszcze raz dziękuję Reni z Karteluszek Reni za cynk. :-)) ). A tam, między różnymi cudownymi pracami, wyróżnione zostało moje ukwiecone kartkowe pudełeczko! Szczerze przyznam, że zapomniałam już o tym wyzwaniu, stąd moje miłe zaskoczenie tym faktem.:-)))

Consumed by preparing of the last post, looking for ideas for my next inspiration for you at the BGC and discover, that there is great giveaway at the Lemoncraft blog, I didn't notice that they are results of challenges at the Digiscrap blog. I am one of the proud winners!
Honestly, I forgot about it, because I entered my card in March there...A skoro już wspomniałam o candy na blogu Lemoncraft, to dorzucę jeszcze ich banerek, żeby wziąć udział w zabawie.14 komentarzy:

 1. Gratki!
  Chwal się, chwal, bo wyróznienie na naszym rodzimym podwórku to wielkie wydarzenie jest ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym milsza jest to wiadomość. :-)
   Dziękuję.

   Usuń
 2. Powodzenia w rozdaniu. Czasem szczęście potrafi dopisać i można wygrać prawdziwe cudeńka. A te własnoręcznie wykonane przez organizatorkę cieszą najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Zazwyczaj to inni maja więcej szczęścia w losowaniach, jednak jak się nie spróbuje, to się nie dowie... :-)

   Usuń
 3. Ogromne gratulacje. :)
  Pop up box card w twojej odsłonie jest bardzo wiosenne i kolorowe. super. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Kartka powstawała na wiosnę, więc nie mogło być inaczej. :-)

   Usuń
 4. Chwal się chwal :D Jest czym :))) Gratuluję :))

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie każde pozostawione tu przez Ciebie słowo i dziękuję za czas poświęcony na zajrzenie!